היכנסו אלינו לפייסבוקלמידע והזמנות:
1-599-599-588

מס' ספק משרד הביטחון: 83901014

הזמנת יום הולדת להורדה


 

פעילות ODT - משחק אסטרטגי מתקדם

תכנון וקבלת החלטות

פעילות אתגרית עם רובי אינפרה אדום,משקפת באופן הברור, החד והמדויק ביותר את כל ההיבטים הקשורים בהתנהגות ארגונית תחת לחץ. נצחונו או הפסדו של הצוות ושל כל שחקן נמדד באופן מדויק בזכות המערכת הטכנולוגית. הפסד או ניצחון – מוחשיים במיוחד.


הצוות נבחן במספר היבטים:

קבלת החלטות בלחץ ואי ודאות– תכנון אסטרטגי וטקטי נכון הוא תמיד חיוני, אך יש לזכור – המשחק תמיד יתפתח באופן לא צפוי. הערכת מצב נכונה, קבלת החלטה באופן גמיש ומדויק והנעה יעילה של כל הכוחות בשטח בהתאם – חיוניים בדרך לניצחון.

תכנון–זהו משחק מתוחכם, שחייב להישען על תכנון אסטרטגי וטקטי. צוות שלא יתכנן – כנראה ייכשל.

מנהיגות – מי מוביל את תכנון המשימה? מי מחלק משימות בתוך הצוות? כיצד מתנהג המנהיג "תחת אש"? כיצד מתקבלת מנהיגותו בקרב חברי הקבוצה? נושאים אלה צפים באופן בולט וברור, במיוחד אם היועץ הארגוני ייצור את התנאים המתאימים לכך...

תקשורת יעילה – באמצעות מכשירי הקשר, חובה להקים מערך תקשורת יעיל. כאשר עובדים נכון, מבוקר, מנותב וממושמע עם הקשר – יזרמו נתונים מדוייקים אל מקבלי ההחלטות.

עבודת צוות – תנאי הכרחי להשגת היעדים ולניצחון במשחק, הוא עבודת צוות יעילה. השחקן חייב למלא את משימתו על פי התכנית, גם אם הוא לא השחקן הראשי וגם אם הוא עלול לצאת מהמשחק למען קידום הקבוצה.אנו מציעים ליועץ הארגוני כלי חזק ומדויק, בו ניתן להשתמש באופן גמיש מאוד להשגת דגשים שונים בנושא התנהגות ארגונית. ניתן לצלם בוידיאו את התנהלות הצוות, לנתח מהלכי המשחק ותוצאותיו, לקיים תחקיר מדויק ולהפיק לקחים. את כל אלה ניתן להשליך על התנהגות הקבוצה במקום עבודתה הרגיל.

החוויה שהמשחק מייצר כפעילות גיבוש - אינטנסיבית במיוחד. כולם לוקחים חלק באופן פעיל, לכולם תפקיד חיוני בדרך להצלחה וכולם שותפים לתחושת "אחוות לוחמים" נדירה.
סיפורי "מורשת קרב" מאותו יום גיבוש ,ישמעו עוד ימים ארוכים במסדרונות החברה.
לתיאור מפורט של מבנה הפעילות, לחץ כאן.

 

סנאריו        ת.ד. 190 מושב בית חנן, מיקוד 76868    |    טלפון: 1-599-599-588    |    מייל: info@scenario.co.il